(Vypredané) Pánske hodinky Orient FEU00002P

(Vypredané) Pánske hodinky Orient FEU00002P

4.0 (0 Hodnotenie)

Hodinky Orient Automatic patrí medzi spoločenské hodinky, ktoré vás nesklamú ani pri ľahkých športových aktivitách. Puzdro hodiniek je kruhové o rozmere 42 x 12 mm, vyrobené z nerezovej ocele .. viac

Pánske hodinky Orient FEU00002P

Hodinky Orient Automatic patrí medzi spoločenské hodinky, ktoré vás nesklamú ani pri ľahkých športových aktivitách. Puzdro hodiniek je kruhové o rozmere 42 x 12 mm, vyrobené z nerezovej ocele. Oceľové puzdro ukrýva mechanický strojček s automatickým naťahovaním a rezervou chodu 40 hodín.

Čas na hnedom číselníku zobrazuje dvanásť indexov zlatej farby. Na pozícii troch hodín je umiestnený ukazovateľ dátumu a ručičky sú čiastočne potiahnuté luminiscenčnou vrstvou, ktorá po nasvietenie uľahčuje čitateľnosť času tiež v tme. V hornej časti číselníku je ukazovateľ mesiacov, vo spodnej časti číselníku nájdete ukazovateľ dňa v týždni. Číselník kryje minerálne sklo.

Remienok hodiniek je vyrobený z nerezovej ocele, je možné ho skrátiť a zapínanie je riešené jednoduchou sponou. Okrúhle Hodinky majú označenie vodotesnosti 50 M, sú teda vodeodolné pri bežnom nosení (sprchovanie, kúpanie).

Pánske spoločenské hodinky Orient
- analógové zobrazenie času
- pohon mechanicky s automatickým naťahovaním
- rezerva chodu 40 hodín
- vodotesnosť 50 M
- puzdro v tvare kruhu
- oceľové puzdro
- oceľové remienok
- tmavý číselník
- číselník s indexmi
- minerálne sklo
- dátum s ukazovateľom mesiaca a dňa v týždni
- rozmer púzdra 42 x 12 mm

Parametre

Značky: Orient
určenie: Pre mužov
Hmotnosť 2.00 g

Newsletter

Prihláste sa k odberu newslettera Silvertime
a obdržíte zľavu na prvý nákup v hodnote 4 € pri nákupe nad 40 €