Šperkovnica JK Box SP-250/A7N červená

Šperkovnica JK Box SP-250/A7N červená

4.0 (0 Hodnotenie)

Šperkovnica má povrch potiahnutý syntetickou kožou červenej farby, je krásne spracovaná, vnútro má čiastočne vystlaný a potiahnutý zamatovú látkou svetlé farby, ktorá chráni vaše šperky pred poškodením .. viac

Dostupnosť: Do 3 dní

54,70

Šperkovnica JK Box SP-250/A7N červená

Šperkovnica má povrch potiahnutý syntetickou kožou červenej farby, je krásne spracovaná, vnútro má čiastočne vystlaný a potiahnutý zamatovú látkou svetlé farby, ktorá chráni vaše šperky pred poškodením. Vybraná šperkovnica s rozmermi 18,8 x 15 x 13 cm ponúka veľmi prehľadne členený úložný priestor a automaticky výsuvný spodný šuplík. Naviac má na veku šperkovnica pripevnené praktické zrkadielko. Súčasťou tejto šperkovnica je oveľa menšia cestovná šperkovnice a tak už nebudete musieť riešiť, kam uložiť vaše šperky, pri cestách na dovolenku alebo služobnú cestu.

TIP: vďaka automatickému vysúvanie spodného šuplíka, ktorý sa otvára súčasne s otvorením veka šperkovnice, uvidíte všetky svoje šperky a cennosti na prvý pohľad a tým pádom sa môžete okamžite rozhodnúť, ktorým zo svojich obľúbených šperkov sa dnes ozdobíte. Zakúpená šperkovnica ponúka dostatočný priestor pre uloženie všetkých možných šperkov ako sú prstene, náušnice, retiazky, prívesky a zároveň je veľmi prehľadná. Vzhľadom na pomerne veľkému spodnému šuplíka môžete do šperkovnice uložiť tiež hodiniek či nejaké väčších cenností.

Odporúčanie: prikúpte k vybranej šperkovnicu nejaký očarujúce šperk s kryštálmi Swarovski elements . Pokiaľ ho vhodne naaranžujete do vybranej šperkovnice, môžete si byť istí, že radosť z tohto darčeka bude mať každá žena či dievča.

Rýchly prehľad:
- šperkovnica JKBox
- tvar: obdĺžnik
- povrch: imitácia kože
- farba: červená
- rozmer: 18,8 x 15 x 13 cm
- cestovné šperkovnica súčasťou

Parametre

Značky: JK Box
Farba: červená
určenie: pre ženy
Tvar šperkovnica: obdĺžniková
špecifikácie: český výrobok
Hmotnosť 2.00 g
Dostupnosť: Do 3 dní

Recenzie produktu

Priemerné
hodnotenie
4
0 zákazníkov
hodnotilo

Diskusia

Máte otázku, pochvalu či pripomienku?
Diskutujte o tomto produkte.

Od tejto značky

Viac od JK Box

Newsletter

O zľavách a výpredajoch informujeme e-mailom.
Pre odberateľov pripravujeme aj rôzne výhody;)