(Vypredané) Šperkovnica JK Box SP-300/A20N krémová

(Vypredané) Šperkovnica JK Box SP-300/A20N krémová

4.0 (0 Hodnotenie)

Šperkovnica má povrch potiahnutý syntetickou kožou krémovej farby, je krásne spracovaná, vnútro má čiastočne polstrovanie a potiahnutý zamatovú látkou svetlé farby, ktorá chráni vaše šperky pred poškodením .. viac

Šperkovnica JK Box SP-300/A20N krémová

Šperkovnica má povrch potiahnutý syntetickou kožou krémovej farby, je krásne spracovaná, vnútro má čiastočne polstrovanie a potiahnutý zamatovú látkou svetlé farby, ktorá chráni vaše šperky pred poškodením. Vybraná šperkovnica s rozmermi 16,5 x 12,7 x 11,5 cm ponúka veľmi prehľadne členený úložný priestor a automaticky výsuvný spodný šuplík. Naviac je na veku šperkovnica pripevnené praktické zrkadielko.

TIP: vďaka automatickému vysúvanie spodného šuplíka, ktorý sa otvára súčasne s otvorením veka šperkovnice, uvidíte všetky svoje šperky a cennosti na prvý pohľad a tým pádom sa môžete okamžite rozhodnúť, ktorým zo svojich obľúbených šperkov sa dnes ozdobíte. Zakúpená šperkovnica ponúka nadštandardné priestor pre uloženie všetkých možných cenností ako sú prstene, náušnice, retiazky, prívesky a zároveň je vďaka trom poschodiam veľmi prehľadná.

Odporúčanie: naaranžujte do šperkovnice navyše trblietajúce sa šperk s kryštálmi Swarovski elements . Pripravíte tak dvojaký prekvapenie, ktoré ocení každá žena či dievča.

Šperkovnica JK Box
- tvar: obdĺžnik
- povrch: imitácia kože
- farba: krémová
- rozmer: 16,5 x 12,7 x 11,5 cm

Parametre

Značky: JK Box
Farba: krémová
určenie: pre ženy
Tvar šperkovnica: obdĺžniková
špecifikácie: český výrobok
Hmotnosť 2.00 g

Newsletter

Prihláste sa k odberu newslettera Silvertime
a obdržíte zľavu na prvý nákup v hodnote 4 € pri nákupe nad 40 €