Oceľové snubné prstene SRZ4026

Oceľové snubné prstene SRZ4026

4.0 (0 Hodnotenie)

Snubné prstene sú vyrobené z vysoko leštenej chirurgickej ocele 316L. Uprostred dámskeho prsteňa je vyfrézovaný zárez, ktorý je zdobený jedným zirkónom .. viac

Dostupnosť: Objednávka

127,80

Oceľové snubné prstene SRZ4026

Snubné prstene sú vyrobené z vysoko leštenej chirurgickej ocele 316L. Uprostred dámskeho prsteňa je vyfrézovaný zárez, ktorý je zdobený jedným zirkónom. Pánsky prsteň má uprostred vyfrézovanou drážku bez kameňa. Hrúbka steny prsteňa je 1,6 mm. Pánsky prsteň má šírku 6 mm a dámsky prsteň 4 mm. Tieto prstene dodáme v ľubovoľnej veľkosti a doba výroby od objednania po dodaní k Vám je cca 20 pracovných dní.

Chcete si uchovať spomienku na tento výnimočný deň? Nechajte si vygravírovať dátum, meno, iniciály, citát. Pokojne aj celú vetu. Fantázii sa medze nekladú a gravírovať je možné na vnútorné aj vonkajšie stenu prsteňa 8 rôznymi druhmi fontov.

Tip: neviete si rady s veľkosťou snubných prsteňov? Máme pre vás pár tipov ako si vybrať správne . Ak poznáte veľkosť prsteňa, ale neviete si rady s výberom materiálu, šírky alebo dizajnu môžete sa inšpirovať naším sprievodcom vyberáme snubné prstene .

Priali by ste si zirkónmi, brilianty alebo prsteň bez kamienkov? To všetko je možné. Napíšte nám vaše priania a úpravy do poznámky k objednávke. Máte špeciálne želanie? Neváhajte nás kontaktovať ... radi vám poradíme.

Oceľové snubné prstene
- chirurgická oceľ 316L

- vysoko leštený povrch
- hrúbka steny 1,6 mm
- šírka pánskeho prsteňa 6 mm
- šírka dámskeho prsteňa 4 mm

- prstene dodáme v ľubovoľnej veľkosti
- doba výroby cca 20 pracovných dní

Parametre

Značky: Zero Collection
Druh kameňa: zirkón
individuálne úpravy prsteňa: ÁNO
Materiál: oceľ
Povrchová úprava: lesk
Hmotnosť 2.00 g
Dostupnosť: Objednávka

Recenzie produktu

Priemerné
hodnotenie
4
0 zákazníkov
hodnotilo

Diskusia

Máte otázku, pochvalu či pripomienku?
Diskutujte o tomto produkte.

Newsletter

O zľavách a výpredajoch informujeme e-mailom.
Pre odberateľov pripravujeme aj rôzne výhody;)