(Vypredané) Oceľové snubné prstene SRZ4045

(Vypredané) Oceľové snubné prstene SRZ4045

4.0 (0 Hodnotenie)

Snubné prstene sú vyrobené z vysoko leštenej chirurgickej ocele 316L. Uprostred dámskeho aj pánskeho prsteňa je vyfrézovaný zárez, ktorý je u dámskeho prsteňa zdobený 1 zirkónom .. viac

Oceľové snubné prstene SRZ4045

Snubné prstene sú vyrobené z vysoko leštenej chirurgickej ocele 316L. Uprostred dámskeho aj pánskeho prsteňa je vyfrézovaný zárez, ktorý je u dámskeho prsteňa zdobený 1 zirkónom. Hrúbka steny prsteňa je 1,6 mm. Pánsky prsteň má šírku 6 mm a dámsky prsteň 4 mm. Tieto prstene dodáme v ľubovoľnej veľkosti a doba výroby od objednania po dodaní k Vám je cca 20 pracovných dní.

Chcete si uchovať spomienku na tento výnimočný deň? Nechajte si vygravírovať dátum, meno, iniciály, citát. Pokojne aj celú vetu. Fantázii sa medze nekladú a gravírovať je možné na vnútorné aj vonkajšie stenu prsteňa 8 rôznymi druhmi fontov.

Tip: neviete si rady s veľkosťou snubných prsteňov? Máme pre vás pár tipov ako si vybrať správne . Ak poznáte veľkosť prsteňa, ale neviete si rady s výberom materiálu, šírky alebo dizajnu môžete sa inšpirovať naším sprievodcom vyberáme snubné prstene .

Priali by ste si zirkónmi, brilianty alebo prsteň bez kamienkov? To všetko je možné. Napíšte nám vaše priania a úpravy do poznámky k objednávke. Máte špeciálne želanie? Neváhajte nás kontaktovať ... radi vám poradíme.

Oceľové snubné prstene
- chirurgická oceľ 316L

- vysoko leštený povrch
- hrúbka steny 1,6 mm
- šírka pánskeho prsteňa 6 mm
- šírka dámskeho prsteňa 4 mm
- prstene dodáme v ľubovoľnej veľkosti
- doba výroby cca 20 pracovných dní

Parametre

Značky:
Druh kameňa: zirkón
individuálne úpravy prsteňa: ÁNO
Materiál: oceľ
Povrchová úprava: lesk
Hmotnosť 2.00 g

Newsletter

O zľavách a výpredajoch informujeme e-mailom.
Pre odberateľov pripravujeme aj rôzne výhody;)