Titánové snubné prstene STT0800

Titánové snubné prstene STT0800

4.0 (0 Hodnotenie)

Snubné prstene majú povrch kombinovaný v prevedení lesk / mat. Väčšia časť prsteňa má brúsený povrch, ktorý zjemňuje jedna leštená drážka na okraji prsteňa .. viac

Dostupnosť: Objednávka

157,00

Titánové snubné prstene STT0800

Snubné prstene majú povrch kombinovaný v prevedení lesk / mat. Väčšia časť prsteňa má brúsený povrch, ktorý zjemňuje jedna leštená drážka na okraji prsteňa. Dámsky prsteň má naviac do brúsené časti vsadený jeden zirkón. Oba snubné prstene majú zhodnú hrúbku steny 1,6 mm, šírku pánskeho prsteňa 5 mm a dámsky prsteň je široký 4 mm. Snubné prstene sú veľmi ľahké a príjemné na ruky, dodáme vám je v ľubovoľnej veľkosti a doba výroby od objednania po dodaní k vám je cca 20 pracovných dní.

Chcete si uchovať spomienku na tento výnimočný deň? Nechajte si vygravírovať dátum, meno, iniciály, citát. Pokojne aj celú vetu. Fantázii sa medze nekladú a gravírovať je možné na vnútorné aj vonkajšie stenu prsteňa 8 rôznymi druhmi fontov.

Tip: neviete si rady s veľkosťou snubných prsteňov? Máme pre vás pár tipov ako si vybrať správne . Ak poznáte veľkosť prsteňa, ale neviete si rady s výberom materiálu, šírky alebo dizajnu môžete sa inšpirovať naším sprievodcom vyberáme snubné prstene .

Priali by ste si zirkónmi, brilianty alebo prsteň bez kamienkov? To všetko je možné. Napíšte nám vaše priania a úpravy do poznámky k objednávke. Máte špeciálne želanie? Neváhajte nás kontaktovať ... radi vám poradíme.

Titánové snubné prstene
- kombinovaný povrch lesk / mat
- hrúbka steny 1,6 mm
- šírka pánskeho prsteňa 5 mm
- šírka dámskeho prsteňa 4 mm

- prstene dodáme v ľubovoľnej veľkosti
- doba výroby cca 20 pracovných dní

Parametre

Značky: Zero Collection
Druh kameňa: zirkón
individuálne úpravy prsteňa: ÁNO
Materiál: titán
Povrchová úprava: kombinácia lesk / mat
Hmotnosť 2.00 g
Dostupnosť: Objednávka

Recenzie produktu

Priemerné
hodnotenie
4
0 zákazníkov
hodnotilo

Diskusia

Máte otázku, pochvalu či pripomienku?
Diskutujte o tomto produkte.

Newsletter

O zľavách a výpredajoch informujeme e-mailom.
Pre odberateľov pripravujeme aj rôzne výhody;)