(Vypredané) Titánové snubné prstene STT1800

(Vypredané) Titánové snubné prstene STT1800

4.0 (0 Hodnotenie)

Snubné prstene majú jednu polovicu povrchu prsteňa brúsenú, leštená polovica prsteňa je od brúsené oddelená decentné drážkou .. viac

Titánové snubné prstene STT1800

Snubné prstene majú jednu polovicu povrchu prsteňa brúsenú, leštená polovica prsteňa je od brúsené oddelená decentné drážkou. Dámsky prsteň s šírkou 5 mm je osadený jedným zirkónom. Pánsky prsteň je široký 6 mm. Oba prstene majú zhodnú hrúbku 1,6 mm. Snubné prstene sú veľmi ľahké a príjemné na ruky, dodáme vám je v ľubovoľnej veľkosti a doba výroby od objednania po dodaní k vám je cca 20 pracovných dní.

Chcete si uchovať spomienku na tento výnimočný deň? Nechajte si vygravírovať dátum, meno, iniciály, citát. Pokojne aj celú vetu. Fantázii sa medze nekladú a gravírovať je možné na vnútorné aj vonkajšie stenu prsteňa 8 rôznymi druhmi fontov.

Tip: neviete si rady s veľkosťou snubných prsteňov? Máme pre vás pár tipov ako si vybrať správne . Ak poznáte veľkosť prsteňa, ale neviete si rady s výberom materiálu, šírky alebo dizajnu môžete sa inšpirovať naším sprievodcom vyberáme snubné prstene .

Priali by ste si zirkónmi, brilianty alebo prsteň bez kamienkov? To všetko je možné. Napíšte nám vaše priania a úpravy do poznámky k objednávke. Máte špeciálne želanie? Neváhajte nás kontaktovať ... radi vám poradíme.

Titánové snubné prstene
- kombinovaný povrch lesk / mat
- hrúbka steny 1,6 mm
- šírka pánskeho prsteňa 6 mm
- šírka dámskeho prsteňa 5 mm

- prstene dodáme v ľubovoľnej veľkosti
- doba výroby cca 20 pracovných dní

Parametre

Značky:
Druh kameňa: zirkón
individuálne úpravy prsteňa: ÁNO
Materiál: titán
Povrchová úprava: kombinácia lesk / mat
Hmotnosť 2.00 g

Newsletter

O zľavách a výpredajoch informujeme e-mailom.
Pre odberateľov pripravujeme aj rôzne výhody;)