(Vypredané) Titánové snubné prstene STT2100

(Vypredané) Titánové snubné prstene STT2100

4.0 (0 Hodnotenie)

Snubné prstene majú povrch z lesklých a brúsených plôch, ktorý je delený decentnými drážkami .. viac

Titánové snubné prstene STT2100

Snubné prstene majú povrch z lesklých a brúsených plôch, ktorý je delený decentnými drážkami. Dámsky prsteň je navyše osadený jedným zirkónom, ktorý je vsadený do leštené plochy prsteňa. Pánsky prsteň je široký 6 mm, dámsky 5 mm a hrúbku steny majú obaja snuubní prstene 1,6 mm. Snubné prstene sú veľmi ľahké a príjemné na ruky, dodáme vám je v ľubovoľnej veľkosti a doba výroby od objednania po dodaní k vám je cca 20 pracovných dní.

Chcete si uchovať spomienku na tento výnimočný deň? Nechajte si vygravírovať dátum, meno, iniciály, citát. Pokojne aj celú vetu. Fantázii sa medze nekladú a gravírovať je možné na vnútorné aj vonkajšie stenu prsteňa 8 rôznymi druhmi fontov.

Tip: neviete si rady s veľkosťou snubných prsteňov? Máme pre vás pár tipov ako si vybrať správne . Ak poznáte veľkosť prsteňa, ale neviete si rady s výberom materiálu, šírky alebo dizajnu môžete sa inšpirovať naším sprievodcom vyberáme snubné prstene .

Priali by ste si zirkónmi, brilianty alebo prsteň bez kamienkov? To všetko je možné. Napíšte nám vaše priania a úpravy do poznámky k objednávke. Máte špeciálne želanie? Neváhajte nás kontaktovať ... radi vám poradíme.

Titánové snubné prstene
- kombinovaný povrch lesk / mat
- hrúbka steny 1,6 mm
- šírka pánskeho prsteňa 6 mm
- šírka dámskeho prsteňa 5 mm

- prstene dodáme v ľubovoľnej veľkosti
- doba výroby cca 20 pracovných dní

Parametre

Značky:
Druh kameňa: zirkón
individuálne úpravy prsteňa: ÁNO
Materiál: titán
Povrchová úprava: kombinácia lesk / mat
Hmotnosť 2.00 g

Newsletter

O zľavách a výpredajoch informujeme e-mailom.
Pre odberateľov pripravujeme aj rôzne výhody;)