(Vypredané) Titánové snubné prstene STT2700

(Vypredané) Titánové snubné prstene STT2700

4.0 (0 Hodnotenie)

Snubné prstene majú leštený povrch s hrúbkou steny 1,6 mm a zhodnú šírkou ako dámskeho, tak pánskeho prsteňa 7 mm .. viac

Titánové snubné prstene STT2700

Snubné prstene majú leštený povrch s hrúbkou steny 1,6 mm a zhodnú šírkou ako dámskeho, tak pánskeho prsteňa 7 mm. Dámsky prsteň je zdobený deviatich zirkónmi, ktoré sú do prsteňa vsadené v 3 radoch po 3 zirkón. Snubné prstene sú veľmi ľahké a príjemné na ruky, dodáme vám je v ľubovoľnej veľkosti a doba výroby od objednania po dodaní k vám je cca 20 pracovných dní.

Chcete si uchovať spomienku na tento výnimočný deň? Nechajte si vygravírovať dátum, meno, iniciály, citát. Pokojne aj celú vetu. Fantázii sa medze nekladú a gravírovať je možné na vnútorné aj vonkajšie stenu prsteňa 8 rôznymi druhmi fontov.

Tip: neviete si rady s veľkosťou snubných prsteňov? Máme pre vás pár tipov ako si vybrať správne . Ak poznáte veľkosť prsteňa, ale neviete si rady s výberom materiálu, šírky alebo dizajnu môžete sa inšpirovať naším sprievodcom vyberáme snubné prstene .

Priali by ste si zirkónmi, brilianty alebo prsteň bez kamienkov? To všetko je možné. Napíšte nám vaše priania a úpravy do poznámky k objednávke. Máte špeciálne želanie? Neváhajte nás kontaktovať ... radi vám poradíme.

Titánové snubné prstene
- leštený povrch
- hrúbka steny 1,6 mm
- šírka pánskeho prsteňa 7 mm
- šírka dámskeho prsteňa 7 mm

- prstene dodáme v ľubovoľnej veľkosti
- doba výroby cca 20 pracovných dní

Parametre

Značky:
Druh kameňa: zirkón
individuálne úpravy prsteňa: ÁNO
Materiál: titán
Povrchová úprava: lesk
Hmotnosť 2.00 g

Newsletter

O zľavách a výpredajoch informujeme e-mailom.
Pre odberateľov pripravujeme aj rôzne výhody;)