(Vypredané) Titánové snubné prstene STT2200

(Vypredané) Titánové snubné prstene STT2200

4.0 (0 Hodnotenie)

Snubné prstene majú brúsené okraje a mierne vystúpený leštený stred, ktorý je navyše v prípade dámskeho prsteňa osadený jedným štvorcovým zirkónom o rozmere 3 x 3 mm .. viac

Titánové snubné prstene STT2200

Snubné prstene majú brúsené okraje a mierne vystúpený leštený stred, ktorý je navyše v prípade dámskeho prsteňa osadený jedným štvorcovým zirkónom o rozmere 3 x 3 mm. Oba snubné prstene sú široké 7 mm s hrúbku steny 2 mm. Snubné prstene sú veľmi ľahké a príjemné na ruky, dodáme vám je v ľubovoľnej veľkosti a doba výroby od objednania po dodaní k vám je cca 20 pracovných dní.

Chcete si uchovať spomienku na tento výnimočný deň? Nechajte si vygravírovať dátum, meno, iniciály, citát. Pokojne aj celú vetu. Fantázii sa medze nekladú a gravírovať je možné na vnútorné aj vonkajšie stenu prsteňa 8 rôznymi druhmi fontov.

Tip: neviete si rady s veľkosťou snubných prsteňov? Máme pre vás pár tipov ako si vybrať správne . Ak poznáte veľkosť prsteňa, ale neviete si rady s výberom materiálu, šírky alebo dizajnu môžete sa inšpirovať naším sprievodcom vyberáme snubné prstene .

Priali by ste si zirkónmi, brilianty alebo prsteň bez kamienkov? To všetko je možné. Napíšte nám vaše priania a úpravy do poznámky k objednávke. Máte špeciálne želanie? Neváhajte nás kontaktovať ... radi vám poradíme.

Titánové snubné prstene
- kombinovaný povrch lesk / mat
- hrúbka steny 2 mm
- šírka pánskeho prsteňa 7 mm
- šírka dámskeho prsteňa 7 mm

- prstene dodáme v ľubovoľnej veľkosti
- doba výroby cca 20 pracovných dní

Parametre

Značky:
Druh kameňa: zirkón
individuálne úpravy prsteňa: ÁNO
Materiál: titán
Povrchová úprava: kombinácia lesk / mat
Hmotnosť 2.00 g

Newsletter

O zľavách a výpredajoch informujeme e-mailom.
Pre odberateľov pripravujeme aj rôzne výhody;)