(Vypredané) Nástenné kyvadlové hodiny JVD N27004/68

(Vypredané) Nástenné kyvadlové hodiny JVD N27004/68

4.0 (0 Hodnotenie)

Moderné kyvadlové hodiny JVD sú vyrobené z lakovaného dreva do ktorého je uchytený výrazný číselník z mliečneho skla. Hodiny sú osadené quartzovým (batériovým) strojčekom a čas zobrazuje dvanásť výrazných arabských číslic vďaka nim je čas dobre čitateľný iz väčšej diaľky .. viac

Nástenné kyvadlové hodiny JVD N27004/68

Moderné kyvadlové hodiny JVD sú vyrobené z lakovaného dreva do ktorého je uchytený výrazný číselník z mliečneho skla. Hodiny sú osadené quartzovým (batériovým) strojčekom a čas zobrazuje dvanásť výrazných arabských číslic vďaka nim je čas dobre čitateľný iz väčšej diaľky. Dizajnové h Odin sú ideálnym bytovým doplnkom a v kancelárii upútajú pozornosť nejedného obchodného partnera.

JVD (Jasněna Vlahov Design) - to sú hodiny kombinujúce jedinečný český dizajn, kvalitné materiály a precízne spracovanie. Táto rodinná firma prináša do vašich domovov a kancelárii nástenné a stolové hodiny s moderným i klasickým dizajnom od roku 1994.

  • kyvadlové hodiny JVD
  • čas zobrazujú arabská čísla
  • quartzový strojček
  • kyvadlové hodiny (pendlovky)
  • použité materiály: drevo, sklo
  • rozmery: 650 x 215 x 65 mm

TIP: ak si nie ste istí výberom tých pravých nástenných či stolových hodín, môžete sa inšpirovať na našom blogu, kde som pre vás pripravili zopár tipov ako vybrať hodiny . Či už zháňate hodiny do svojho interiéru alebo ako darček, môžete si byť istí, že kyvadlové hodiny sú ideálnym darčekom pre mužov aj ženy.

Parametre

Značky: JVD
Farba: hnedá
Púzdro: sklo, drevo
príjem rádiového signálu: NIE
Špeciálne funkcie: bez špeciálnej funkcie
Tvar: hranaté
Typ hodín: kyvadlové hodiny (pendlovky), hodiny do obývacej izby
Typ strojčeka: quartz (batériový)
zobrazenie času: analógové
špecifikácie: český výrobok
Hmotnosť 2.00 g

Newsletter

O zľavách a výpredajoch informujeme e-mailom.
Pre odberateľov pripravujeme aj rôzne výhody;)