(Vypredané) Oceľový prívesok Preciosa Small Ball 7092 00 krystal

(Vypredané) Oceľový prívesok Preciosa Small Ball 7092 00 krystal

4.0 (0 Hodnotenie)

Ako kvapka rosy v rannej tráve bude na vašom krku žiariť oceľový prívesok z kolekcie Small Ball, osadený čírym krištáľom. Kombinácia ocele a kameňa z českého brúseného krištáľu Preciosa, vznikol nádherný šperk do spoločnosti aj na denné nosenie .. viac

Oceľový prívesok Preciosa Small Ball 7092 00 krystal

Ako kvapka rosy v rannej tráve bude na vašom krku žiariť oceľový prívesok z kolekcie Small Ball, osadený čírym krištáľom. Kombinácia ocele a kameňa z českého brúseného krištáľu Preciosa, vznikol nádherný šperk do spoločnosti aj na denné nosenie. Šperky Preciosa sú inšpirované prírodou a jej kúzlami. Nájdeme v nich trblietavé kvapky rosy, mrazivé kvety i cencúle alebo všetky farby dúhy - to všetko nás okúzľuje na krištáľových hrýzť tejto rýdzo českej spoločnosti.

Preciosa - to je spojenie tradičnej výroby, moderných technológií a umenie českých sklárov. Vďaka tejto kombinácii, vznikajú od roku 1948 v Jablonci nad Nisou očarujúce šperky , darčeky, dekorácie, bytové doplnky i športové trofeje plné brilantného lesku.

Bezo sporu elegantné šperky vynosíte nielen pri zvláštnych príležitostiach, ako sú večere, návšteva divadla alebo plesov. Veď dôvod na oslavu sa nájde každý deň. Aj v obyčajných rifliach a bavlnenom tričku budete vyzerať úchvatne - doplnky Preciosa rozžiari váš outfit.

  • oceľový prívesok Preciosa
  • český brúsený krištáľ
  • farba: kryštál
  • materiál: oceľ
  • rozmer: 13 x 10 mm
  • dĺžka retiazky: 42 cm, 45 cm
  • súčasťou balenia je certifikát pravosti a originál krabička alebo vrecko Preciosa

 

Parametre

Značky: Preciosa
Farba: krystal (číra)
Druh prívesku: s kameňom
Materiál šperku: oceľ
určenie: Pre ženy
dĺžka: 45 cm
Hmotnosť 2.00 g

Od tejto značky

Viac od Preciosa

Newsletter

O zľavách a výpredajoch informujeme e-mailom.
Pre odberateľov pripravujeme aj rôzne výhody;)