(Vypredané) Strieborná prívesok Preciosa Gentle Caress 6867 00 krystal

(Vypredané) Strieborná prívesok Preciosa Gentle Caress 6867 00 krystal

4.0 (0 Hodnotenie)

Ako mesiac na nočnej oblohe, bude na vašom krku žiariť strieborný prívesok z kolekcie Gentle Caress. Kombináciou rhodiovaného striebra a slovenských brúsených krištáľov Preciosa, vznikol nádherný prívesok do spoločnosti aj na denné nosenie .. viac

Strieborná prívesok Preciosa Gentle Caress 6867 00 krystal

Ako mesiac na nočnej oblohe, bude na vašom krku žiariť strieborný prívesok z kolekcie Gentle Caress. Kombináciou rhodiovaného striebra a slovenských brúsených krištáľov Preciosa, vznikol nádherný prívesok do spoločnosti aj na denné nosenie. Šperky Preciosa sú inšpirované prírodou a jej kúzlami. Nájdeme v nich trblietavé kvapky rosy, mrazivé kvety i cencúle alebo všetky farby dúhy - to všetko nás okúzľuje na krištáľových hrýzť tejto rýdzo českej spoločnosti.

Preciosa - to je spojenie tradičnej výroby, moderných technológií a umenie českých sklárov. Vďaka tejto kombinácii, vznikajú od roku 1948 v Jablonci nad Nisou očarujúce šperky , darčeky, dekorácie, bytové doplnky i športové trofeje plné brilantného lesku.

Bezo sporu elegantné šperky vynosíte nielen pri zvláštnych príležitostiach, ako sú večere, návšteva divadla alebo plesov. Veď dôvod na oslavu sa nájde každý deň. Aj v obyčajných rifliach a bavlnenom tričku budete vyzerať úchvatne - doplnky Preciosa rozžiari váš outfit.

  • strieborný prívesok Preciosa
  • český brúsený krištáľ
  • farba: kryštál (číra)
  • materiál: rhodiované striebro 925/1000
  • rozmer: 29 x 14 mm
  • dĺžka retiazky: 42 cm a 45 cm
  • súčasťou balenia je certifikát pravosti a originál krabička alebo vrecko Preciosa

Parametre

Značky: Preciosa
Farba: krystal (číra)
Druh prívesku: s kameňom
Materiál šperku: striebro
určenie: Pre ženy
dĺžka: 45 cm
Hmotnosť 2.00 g

Od tejto značky

Viac od Preciosa

Newsletter

O zľavách a výpredajoch informujeme e-mailom.
Pre odberateľov pripravujeme aj rôzne výhody;)