(Vypredané) Strieborná náhrdelník Preciosa ELEGANCE 6870 00 krystal

(Vypredané) Strieborná náhrdelník Preciosa ELEGANCE 6870 00 krystal

4.0 (0 Hodnotenie)

Ako nočná obloha posiata hviezdami, bude na vašom krku žiariť strieborný náhrdelník z kolekcie Elegance. Kombináciou rhodiovaného striebra a slovenských brúsených krištáľov Preciosa, vznikol očarujúce náhrdelník do spoločnosti aj na denné nosenie, ktorý vyniká neobyčajným leskom a brilanciou .. viac

Strieborná náhrdelník Preciosa ELEGANCE 6870 00 krystal

Ako nočná obloha posiata hviezdami, bude na vašom krku žiariť strieborný náhrdelník z kolekcie Elegance. Kombináciou rhodiovaného striebra a slovenských brúsených krištáľov Preciosa, vznikol očarujúce náhrdelník do spoločnosti aj na denné nosenie, ktorý vyniká neobyčajným leskom a brilanciou. Šperky Preciosa sú inšpirované prírodou a jej kúzlami. Nájdeme v nich trblietavé kvapky rosy, mrazivé kvety i cencúle alebo všetky farby dúhy - to všetko nás okúzľuje na krištáľových hrýzť tejto rýdzo českej spoločnosti.

Preciosa - to je spojenie tradičnej výroby, moderných technológií a umenie českých sklárov. Vďaka tejto kombinácii, vznikajú od roku 1948 v Jablonci nad Nisou očarujúce šperky , darčeky, dekorácie, bytové doplnky i športové trofeje plné brilantného lesku.

Bezo sporu elegantné šperky vynosíte nielen pri zvláštnych príležitostiach, ako sú večere, návšteva divadla alebo plesov. Veď dôvod na oslavu sa nájde každý deň. Aj v obyčajných rifliach a bavlnenom tričku budete vyzerať úchvatne - doplnky Preciosa rozžiari váš outfit.

  • strieborný náhrdelník Preciosa
  • český brúsený krištáľ
  • farba: kryštál (číra)
  • materiál: rhodiované striebro 925/1000
  • rozmer: 11 mm
  • dĺžka: 50 cm
  • súčasťou balenia je certifikát pravosti a originál krabička alebo vrecko Preciosa

Parametre

Značky: Preciosa
Farba: krystal (číra)
Materiál šperku: striebro
určenie: Pre ženy
dĺžka: 50 cm, nastaviteľná (s predĺžením)
Hmotnosť 2.00 g

Od tejto značky

Viac od Preciosa

Newsletter

O zľavách a výpredajoch informujeme e-mailom.
Pre odberateľov pripravujeme aj rôzne výhody;)