(Vypredané) Strieborná prívesok Preciosa Crystal Beauty 6800 43 vitrail light

(Vypredané) Strieborná prívesok Preciosa Crystal Beauty 6800 43 vitrail light

4.0 (0 Hodnotenie)

Ako kvapka rosy, bude na vašom krku žiariť strieborný prívesok, osadený výrazným krištáľom. Kombináciou rhodiovaného striebra a českého brúseného krištáľu vo farbe vitrail light, vznikol nádherný prívesok pre denné nosenie i do spoločnosti .. viac

Strieborná prívesok Preciosa Crystal Beauty 6800 43 vitrail light

Ako kvapka rosy, bude na vašom krku žiariť strieborný prívesok, osadený výrazným krištáľom. Kombináciou rhodiovaného striebra a českého brúseného krištáľu vo farbe vitrail light, vznikol nádherný prívesok pre denné nosenie i do spoločnosti. Šperky Preciosa z kolekcie Crystal Beauty sú inšpirované prírodou a jej kúzlami. Nájdeme v nich trblietavé kvapky rosy, mrazivé kvety i cencúle alebo všetky farby dúhy - to všetko nás okúzľuje na krištáľových hrýzť tejto rýdzo českej spoločnosti.

Preciosa - to je spojenie tradičnej výroby, moderných technológií a umenie českých sklárov. Vďaka tejto kombinácii, vznikajú od roku 1948 v Jablonci nad Nisou očarujúce šperky , darčeky, dekorácie, bytové doplnky i športové trofeje plné brilantného lesku.

Bezo sporu elegantné šperky vynosíte nielen pri zvláštnych príležitostiach, ako sú večere, návšteva divadla alebo plesov. Veď dôvod na oslavu sa nájde každý deň. Aj v obyčajných rifliach a bavlnenom tričku budete vyzerať úchvatne - doplnky Preciosa rozžiari váš outfit.

  • strieborný prívesok Preciosa
  • český brúsený krištáľ
  • farba: fialová, modrá
  • materiál: striebro
  • rozmer: 35 x 12 mm
  • dĺžka retiazky: 45 cm
  • súčasťou balenia je certifikát pravosti a originál krabička alebo vrecko Preciosa

Parametre

Značky: Preciosa
Farba: fialová, modrá
Materiál šperku: striebro
určenie: Pre ženy
Druh prívesku: s kameňom
dĺžka: 45 cm
Hmotnosť 2.00 g

Od tejto značky

Viac od Preciosa

Newsletter

O zľavách a výpredajoch informujeme e-mailom.
Pre odberateľov pripravujeme aj rôzne výhody;)