(Vypredané) Strieborné náušnice Preciosa Touch of Elegance 5216 00 krystal

(Vypredané) Strieborné náušnice Preciosa Touch of Elegance 5216 00 krystal

4.0 (0 Hodnotenie)

Ako kvapky rosy, budú vo vašich ušiach žiariť strieborné náušnice, osadené krištáľmi Preciosa. Kombináciou rhodiovaného striebra a číreho, českého brúseného krištáľu, vznikli nádherné náušnice pre denné nosenie i do spoločnosti .. viac

Strieborné náušnice Preciosa Touch of Elegance 5216 00 krystal

Ako kvapky rosy, budú vo vašich ušiach žiariť strieborné náušnice, osadené krištáľmi Preciosa. Kombináciou rhodiovaného striebra a číreho, českého brúseného krištáľu, vznikli nádherné náušnice pre denné nosenie i do spoločnosti. Šperky Preciosa z kolekcie Crystal Beauty sú inšpirované prírodou a jej kúzlami. Nájdeme v nich trblietavé kvapky rosy, mrazivé kvety i cencúle alebo všetky farby dúhy - to všetko nás okúzľuje na krištáľových hrýzť tejto rýdzo českej spoločnosti.

Preciosa - to je spojenie tradičnej výroby, moderných technológií a umenie českých sklárov. Vďaka tejto kombinácii, vznikajú od roku 1948 v Jablonci nad Nisou očarujúce šperky , darčeky, dekorácie, bytové doplnky i športové trofeje plné brilantného lesku.

Bezo sporu elegantné šperky vynosíte nielen pri zvláštnych príležitostiach, ako sú večere, návšteva divadla alebo plesov. Veď dôvod na oslavu sa nájde každý deň. Aj v obyčajných rifliach a bavlnenom tričku budete vyzerať úchvatne - doplnky Preciosa rozžiari váš outfit.

  • strieborné náušnice Preciosa
  • český brúsený krištáľ
  • farba: kryštál (číra)
  • materiál: striebro
  • rozmer: 33 x 10 mm
  • súčasťou balenia je certifikát pravosti a originál krabička alebo vrecko Preciosa

Parametre

Značky: Preciosa
Farba: krystal (číra)
Druh náušníc: visiaci
Materiál šperku: striebro
určenie: Pre ženy
Upevnenie náušníc: klasické (dámsky patent)
Hmotnosť 2.00 g

Od tejto značky

Viac od Preciosa

Newsletter

O zľavách a výpredajoch informujeme e-mailom.
Pre odberateľov pripravujeme aj rôzne výhody;)