Šperkovnica JK Box SP-300/A25N čierna

Šperkovnica JK Box SP-300/A25N čierna

4.0 (0 Hodnotenie)

Šperkovnica má povrch potiahnutý syntetickou kožou čiernej farby, je krásne spracovaná, vnútro má čiastočne polstrovanie a potiahnutý zamatovú látkou svetlé farby, ktorá chráni vaše šperky pred poškodením .. viac

Dostupnosť: skladom

42,00

Šperkovnica JK Box SP-300/A25N čierna

Šperkovnica má povrch potiahnutý syntetickou kožou čiernej farby, je krásne spracovaná, vnútro má čiastočne polstrovanie a potiahnutý zamatovú látkou svetlé farby, ktorá chráni vaše šperky pred poškodením. Vybraná šperkovnica s rozmermi 16,5 x 12,7 x 11,5 cm ponúka veľmi prehľadne členený úložný priestor a automaticky výsuvný spodný šuplík. Naviac je na veku šperkovnica pripevnené praktické zrkadielko.

TIP: vďaka automatickému vysúvanie spodného šuplíka, ktorý sa otvára súčasne s otvorením veka šperkovnice, uvidíte všetky svoje šperky a cennosti na prvý pohľad a tým pádom sa môžete okamžite rozhodnúť, ktorým zo svojich obľúbených šperkov sa dnes ozdobíte. Zakúpená šperkovnica ponúka nadštandardné priestor pre uloženie všetkých možných cenností ako sú prstene, náušnice, retiazky, prívesky a zároveň je vďaka trom poschodiam veľmi prehľadná.

Odporúčanie: prikúpte k vybranej šperkovnicu nejaký očarujúce šperk s kryštálmi Swarovski elements . Pokiaľ ho vhodne naaranžujete do zakúpené šperkovnice, môžete si byť istí, že radosť z tohto darčeka bude mať každá žena či dievča.

Šperkovnica JK Box
- tvar: obdĺžnik
- povrch: imitácia kože
- farba: čierna
- rozmer: 16,5 x 12,7 x 11,5 cm

Parametre

Značky: JK Box
Farba: čierna
určenie: pre ženy
Tvar šperkovnica: obdĺžniková
špecifikácie: český výrobok
Hmotnosť 2.00 g
Dostupnosť: skladom

Recenzie produktu

Priemerné
hodnotenie
4
0 zákazníkov
hodnotilo

Diskusia

Máte otázku, pochvalu či pripomienku?
Diskutujte o tomto produkte.

Od tejto značky

Viac od JK Box

Newsletter

O zľavách a výpredajoch informujeme e-mailom.
Pre odberateľov pripravujeme aj rôzne výhody;)