Keramická máslenka T&G Woodware Pride of Place, krémová

Keramická máslenka T&G Woodware Pride of Place, krémová

4.0 (0 Hodnotenie)

Dajte vášmu servírovanie štýl! Keramiku z kolekcie Pride of Place si zamiluje celá vaša rodina. Každá raňajky sa stane maLou slávností. Originálne a kvalitné dóza na maslo, vás prenesie do čias starého dobrého, anglického vidieka v krásnych pastelových a krémových farbách .. viac

Dostupnosť: Do 10 dní

42,30

Keramická máslenka T&G Woodware Pride of Place, krémová

Dajte vášmu servírovanie štýl! Keramiku z kolekcie Pride of Place si zamiluje celá vaša rodina. Každá raňajky sa stane maLou slávností.

Originálne a kvalitné dóza na maslo, vás prenesie do čias starého dobrého, anglického vidieka v krásnych pastelových a krémových farbách.

Anglické kuchynské doplnky značky T&G Woodware sú jednoducho skvostné a stojí za nimi poctivá práca. Dizajn výrobkov značky T&G Woodware z kolekcie Pride of Place, je navrhnutý v duchu vintage štýlu, a skvele Tak bude ladiť, s drevenými doplnkami.

T&G Woodware - to sú anglické kuchynské doplnky s tradíciou a ozajstnou kvalitou. Prvotriedna značka, s viac ako 40 ročnou históriou, prináša do vašich kuchýň úchvatné výrobky v jemne ladených dekoroch, s nádychom vidieckej atmosféry.

Kvalita, hrá u T&G Woodware prím - pRedovšetkým drevené kuchynské doplnky sú vyrobené v súlade so zásadami FSC® (zákazník má istotu, že kupuje výrobok z šetrne obhospodarovaných lesov).

  • výška: 10 cm
  • šírka: 9,7 cm
  • dĺžka: 13,5 cm
  • farba: krémová
  • vhodná do umývačky riadu

Parametre

Značky: T&G Woodware
Farba: krémová
Materiál: keramika
Hmotnosť 2.00 g
Dostupnosť: Do 10 dní

Recenzie produktu

Priemerné
hodnotenie
4
0 zákazníkov
hodnotilo

Diskusia

Máte otázku, pochvalu či pripomienku?
Diskutujte o tomto produkte.

Od tejto značky

Viac od T&G Woodware

Newsletter

O zľavách a výpredajoch informujeme e-mailom.
Pre odberateľov pripravujeme aj rôzne výhody;)