(Vypredané) Keramický hrnček T&G Woodware Pride of Place,300 ml, biela

(Vypredané) Keramický hrnček T&G Woodware Pride of Place,300 ml, biela

4.0 (0 Hodnotenie)

Hrnčekov nie je nikdy dosť! Krásny keramický hrnček z kolekcie Pride of Place pre dlhé popíjanie vášho obľúbeného nápoja. Pridajte pár sušienok a doprajte si chvíľu pohody potrebné sa svojou obľúbenou knihou .. viac

Keramický hrnček T&G Woodware Pride of Place,300 ml, biela

Hrnčekov nie je nikdy dosť! Krásny keramický hrnček z kolekcie Pride of Place pre dlhé popíjanie vášho obľúbeného nápoja. Pridajte pár sušienok a doprajte si chvíľu pohody potrebné sa svojou obľúbenou knihou.

Originálne a kvalitné hrnček, vás prenesie do čias starého dobrého, anglického vidieka v krásnych pastelových a krémových farbách.

Anglické kuchynské doplnky značky T&G Woodware sú jednoducho skvostné a stojí za nimi poctivá práca. Dizajn výrobkov značky T&G Woodware z kolekcie Pride of Place, je navrhnutý v duchu vintage štýlu, a skvele Tak bude ladiť, s drevenými doplnkami.

T&G Woodware - to sú anglické kuchynské doplnky s tradíciou a ozajstnou kvalitou. Prvotriedna značka, s viac ako 40 ročnou históriou, prináša do vašich kuchýň úchvatné výrobky v jemne ladených dekoroch, s nádychom vidieckej atmosféry.

Kvalita, hrá u T&G Woodware prím - pRedovšetkým drevené kuchynské doplnky sú vyrobené v súlade so zásadami FSC® (zákazník má istotu, že kupuje výrobok z šetrne obhospodarovaných lesov).

  • výška: 8,7 cm
  • priemer: 10,5 cm
  • objem: 300 ml
  • farba: biela
  • vhodný do umývačky riadu

Parametre

Značky: T&G Woodware
Farba: biela
Materiál: keramika
Hmotnosť 2.00 g

Od tejto značky

Viac od T&G Woodware

Newsletter

O zľavách a výpredajoch informujeme e-mailom.
Pre odberateľov pripravujeme aj rôzne výhody;)