Keramická soľnička T&G Woodware Pride of Place, sivá

Keramická soľnička T&G Woodware Pride of Place, sivá

4.0 (0 Hodnotenie)

Originálna a kvalitná slama vás prenesie na starý dobrý anglický vidiek. .. viac

Dostupnosť: skladom

13,60

Keramická soľnička T&G Woodware Pride of Place, sivá

Spestrite si jedlo štýlovo. Keramická soľnička z kolekcie Pride of Place je nevyhnutnou súčasťou každej kuchyne. Originálna a kvalitná slama vás prenesie na starý dobrý anglický vidiek v krásnych pastelových a krémových farbách.

Anglické kuchynské doplnky T&G Woodware sú jednoducho nádherné a sú podložené poctivou prácou. Dizajn výrobkov T&G Woodware z kolekcie Pride of Place je navrhnutý v duchu vintage štýlu a dokonale sa hodí k dreveným doplnkom.

T&G Woodware - anglické kuchynské doplnky s tradíciou a skutočnou kvalitou. Táto prémiová značka s viac ako 40-ročnou históriou prináša do vašej kuchyne úžasné výrobky v jemných dekoroch s nádychom vidieckej atmosféry.

Kvalita hrá v spoločnosti T&G Woodware hlavnú úlohu - najmä drevené kuchynské doplnky sú vyrábané v súlade so zásadami FSC® (zákazník má istotu, že kupuje výrobok z lesov obhospodarovaných trvalo udržateľným spôsobom).

Značka je uznávanou ikonou s mnohými oceneniami a jej kuchynské dosky na krájanie sú neoddeliteľnou súčasťou súťaže Masterchef. S veľkou obľubou ich používajú aj šéfkuchári ako Gary Rhodes, Gordon Ramsay či Jamie Oliver.

 

  • výška 7,4 cm
  • šírka 5,8 cm

 

Parametre

Značky: T&G Woodware
Farba: sivá
Materiál: keramika
Hmotnosť 2.00 g
Dostupnosť: skladom

Recenzie produktu

Priemerné
hodnotenie
4
0 zákazníkov
hodnotilo

Diskusia

Máte otázku, pochvalu či pripomienku?
Diskutujte o tomto produkte.

Od tejto značky

Viac od T&G Woodware

Newsletter

O zľavách a výpredajoch informujeme e-mailom.
Pre odberateľov pripravujeme aj rôzne výhody;)