Drevená prepravka na soľ a korenie, T&G Woodware

Drevená prepravka na soľ a korenie, T&G Woodware

4.0 (0 Hodnotenie)

Drevená prepravka na soľ a korenie z kolekcie Baroque je veľmi užitočný a pRaktický pomocník do vašej domácnosti. Kvalitné agátové drevo je úplne unikátne, a Tak každý kúsok je skutočný originál .. viac

Dostupnosť: skladom

17,80

Drevená prepravka na soľ a korenie, T&G Woodware

Drevená prepravka na soľ a korenie z kolekcie Baroque je veľmi užitočný a pRaktický pomocník do vašej domácnosti. Kvalitné agátové drevo je úplne unikátne, a Tak každý kúsok je skutočný originál.

Soľ a korenie sa už nebudú váľať na stole len Tak. Dáte ich do štýlového stojanu a získate Tak aj rustikálne dekoráciu, ktorá môže byť na vašom stole pokojne celý rok.

Originálne a kvalitné bednička, vás prenesie do čias starého dobrého anglického vidieka. Doplnky značky T&G Woodware sú jednoducho skvostné a stojí za nimi poctivá práca. Dizajn výrobkov značky T&G Woodware z kolekcie Baroque, je navrhnutý v duchu vintage štýlu, a skvele Tak bude ladiť, s keramickými doplnkami z kolekcie Pride of Place alebo Cream & Country.

T&G Woodware - to sú anglické kuchynské doplnky s tradíciou a ozajstnou kvalitou. Prvotriedna značka, s viac ako 40 ročnou históriou, prináša do vašich kuchýň úchvatné výrobky v jemne ladených dekoroch, s nádychom vidieckej atmosféry. Kvalita, hrá u T&G Woodware prím - pRedovšetkým drevené kuchynské doplnky sú vyrobené v súlade so zásadami FSC® (zákazník má istotu, že kupuje výrobok z šetrne obhospodarovaných lesov).

  • rozmery: 16 x 5 x 9 cm
  • Materiál: agátové drevo - je veľmi tvrdé, pružné a len Tak sa nepoškriabe
  • nevhodné do umývačky

 

Parametre

Značky: T&G Woodware
Farba: hnedá
Materiál: drevo
Hmotnosť 2.00 g
Dostupnosť: skladom

Recenzie produktu

Priemerné
hodnotenie
4
0 zákazníkov
hodnotilo

Diskusia

Máte otázku, pochvalu či pripomienku?
Diskutujte o tomto produkte.

Od tejto značky

Viac od T&G Woodware

Newsletter

O zľavách a výpredajoch informujeme e-mailom.
Pre odberateľov pripravujeme aj rôzne výhody;)