Šedý keramický odkladač na varešky, T&G Woodware Pride of Place

Šedý keramický odkladač na varešky, T&G Woodware Pride of Place

4.0 (0 Hodnotenie)

Keramický odkladač na Varešky z kolekcie Pride of Place je nevyhnutnou súčasťou každej kuchyne. Originálne a kvalitné stojanček vás prenesie do čias starého dobrého, anglického vidieka v krásnych pastelových a krémových farbách .. viac

Dostupnosť: do týždňa

18,10

Šedý keramický odkladač na varešky, T&G Woodware Pride of Place

Keramický odkladač na Varešky z kolekcie Pride of Place je nevyhnutnou súčasťou každej kuchyne. Originálne a kvalitné stojanček vás prenesie do čias starého dobrého, anglického vidieka v krásnych pastelových a krémových farbách.

Anglické kuchynské doplnky značky T&G Woodware sú jednoducho skvostné a stojí za nimi poctivá práca. Dizajn výrobkov značky T&G Woodware z kolekcie Pride of Place, je navrhnutý v duchu vintage štýlu, a skvele Tak bude ladiť, s drevenými doplnkami.

T&G Woodware - to sú anglické kuchynské doplnky s tradíciou a ozajstnou kvalitou. Prvotriedna značka, s viac ako 40 ročnou históriou, prináša do vašich kuchýň úchvatné výrobky v jemne ladených dekoroch, s nádychom vidieckej atmosféry.

Kvalita, hrá u T&G Woodware prím - pRedovšetkým drevené kuchynské doplnky sú vyrobené v súlade so zásadami FSC® (zákazník má istotu, že kupuje výrobok z šetrne obhospodarovaných lesov).

  • dĺžka: 14,5 cm
  • šírka: 10 cm
  • farba: šedá
  • riad vhodný do umývačky

Parametre

Značky: T&G Woodware
Farba: sivá
Materiál: keramika
Hmotnosť 2.00 g
Dostupnosť: do týždňa

Recenzie produktu

Priemerné
hodnotenie
4
0 zákazníkov
hodnotilo

Diskusia

Máte otázku, pochvalu či pripomienku?
Diskutujte o tomto produkte.

Od tejto značky

Viac od T&G Woodware

Newsletter

O zľavách a výpredajoch informujeme e-mailom.
Pre odberateľov pripravujeme aj rôzne výhody;)