Šperkovnica JK Box SP-250/A10N, červená

Šperkovnica JK Box SP-250/A10N, červená

4.0 (0 Hodnotenie)

Šperkovnica má povrch potiahnutý syntetickou kožou tmavočervenej farby, je krásne spracovaná vnútro má čiastočne vystlaný a potiahnutý zamatovú látkou svetlé farby, ktorá chráni vaše šperky pred poškodením .. viac

Dostupnosť: skladom

54,70

Šperkovnica JK Box SP-250/A10N, červená

Šperkovnica má povrch potiahnutý syntetickou kožou tmavočervenej farby, je krásne spracovaná vnútro má čiastočne vystlaný a potiahnutý zamatovú látkou svetlé farby, ktorá chráni vaše šperky pred poškodením. Vybraná šperkovnica s rozmermi 18,8 x 15 x 13 cm ponúka veľmi prehľadne členený úložný priestor a automaticky výsuvný spodný šuplík. Naviac je na veku šperkovnica pripevnené veľmi praktické zrkadielko. Súčasťou tejto šperkovnica je oveľa menšia cestovná šperkovnice a tak už nebudete musieť riešiť, kam uložiť šperky, keď pôjdete na dovolenku či služobnú cestu.

TIP: vďaka automatickému vysúvanie spodného šuplíka, ktorý sa otvára súčasne s otvorením veka šperkovnice, uvidíte všetky svoje šperky a cennosti na prvý pohľad a tým pádom sa môžete okamžite rozhodnúť, ktorým zo svojich obľúbených šperkov sa dnes ozdobíte. Zakúpená šperkovnica ponúka dostatočný priestor pre uloženie šperkov všetkých možných šperkov ako sú prstene, náušnice, retiazky, prívesky a zároveň je veľmi prehľadná. Vzhľadom na pomerne veľkému spodnému šuplíka môžete do šperkovnice uložiť tiež hodiniek či nejaké väčších cenností.

Odporúčanie: prikúpte k vybranej šperkovnicu očarujúce šperk s kryštálmi Swarovski elements . Pokiaľ ho vhodne naaranžujete do zakúpené šperkovnice, môžete si byť istí, že radosť z tohto darčeka bude mať každá žena či dievča.

Rýchly prehľad:
- šperkovnica JK Box
- tvar: obdĺžnik
- povrch: imitácia kože
- farba: bordó
- rozmer: 18,8 x 15 x 13 cm
- cestovné šperkovnica súčasťou

Parametre

Značky: JK Box
Farba: červená
určenie: pre ženy
Tvar šperkovnica: obdĺžniková
špecifikácie: český výrobok
Hmotnosť 2.00 g
Dostupnosť: skladom

Recenzie produktu

Priemerné
hodnotenie
4
0 zákazníkov
hodnotilo

Diskusia

Máte otázku, pochvalu či pripomienku?
Diskutujte o tomto produkte.

Od tejto značky

Viac od JK Box

Newsletter

O zľavách a výpredajoch informujeme e-mailom.
Pre odberateľov pripravujeme aj rôzne výhody;)