Varecha set 2 ks, starozelená, T&G Woodware

Varecha set 2 ks, starozelená, T&G Woodware

4.0 (0 Hodnotenie)

Set drevená Vareška malá a veľká so zelenou rukoväťou je veľmi užitočným a pRaktickým pomocníkom do vašej kuchyne. Vydrží vám dlhé roky a bude dokonalým spoločníkom pri Varení .. viac

Dostupnosť: skladom

9,30

Varecha set 2 ks, starozelená, T&G Woodware

Set drevená Vareška malá a veľká so zelenou rukoväťou je veľmi užitočným a pRaktickým pomocníkom do vašej kuchyne. Vydrží vám dlhé roky a bude dokonalým spoločníkom pri Varení.

Kuchynské doplnky značky T&G Woodware sú jednoducho skvostné a stojí za nimi poctivá práca. Dizajn výrobkov značky T&G Woodware je navrhnutý v duchu vintage štýlu, a skvele Tak bude ladiť, s keramickými doplnkami z kolekcie Pride of Place alebo Cream & Country.

T&G Woodware - to sú anglické kuchynské doplnky s tradíciou a ozajstnou kvalitou. Prvotriedna značka, s viac ako 40 ročnou históriou, prináša do vašich kuchýň úchvatné výrobky v jemne ladených dekoroch, s nádychom vidieckej atmosféry.

Kvalita, hrá u T&G Woodware prím - pRedovšetkým drevené kuchynské doplnky sú vyrobené v súlade so zásadami FSC® (zákazník má istotu, že kupuje výrobok z šetrne obhospodarovaných lesov).

  • set 2 ks
  • nevhodné do umývačky

 

Parametre

Značky: T&G Woodware
Farba: hnedá, zelená
Materiál: drevo
Hmotnosť 2.00 g
Dostupnosť: skladom

Recenzie produktu

Priemerné
hodnotenie
4
0 zákazníkov
hodnotilo

Diskusia

Máte otázku, pochvalu či pripomienku?
Diskutujte o tomto produkte.

Od tejto značky

Viac od T&G Woodware

Newsletter

O zľavách a výpredajoch informujeme e-mailom.
Pre odberateľov pripravujeme aj rôzne výhody;)