možnosti platby

Pre ešte väčšie pohodlie a radosť z nákupu sme pripravili niekoľko možností platieb. Stačí si len vybrať spôsob, ktorý Vám najviac vyhovuje a vybrané šperky sú zase o niečo bližšie k Vám alebo k Vašim blízkym.

PLATBA cena
Dobierka Dobierka
cena
2,00 €
Prevod na účet Prevod na účet
cena
ZADARMO

 

V hotovosti (zdarma)

Tento spôsob platby je možný v prípade osobného odberu na našej kamennej predajni v Třinci. Než si pôjdete pre objednaný tovar vyčkajte prosím na e-mailové potvrdenie, že je pre Vás tovar na predajni prichystané.

Dobierkou (príplatok 40 Sk k základnej cene dopravy)

Najčastejšie využívaný spôsob platby spočívajúci v tom, že za objednaný tovar zaplatíte doručovateľovi (poštárovi, pracovníkovi kuriérskej služby GLS) alebo v prípade doručenia na výdajné miesto Zásilkovna, potom dobierku platíte pracovníkovi výdajného miesta.

Bankovým prevodom (zadarmo)

Po prijatí objednávky Vám zašleme potvrdzovací e-mail s údajmi k platbe (číslo účtu a variabilný symbol). Tovar zaplatíte vopred na náš bankový účet vedený v FIO Banky. Po obdržaní platby Vám tovar obratom odošleme. O odoslaní tovaru budete informovaní e-mailom, v ktorom dostanete tiež číslo zásielky. Pre bezproblémové priradenie platby k Vašej objednávke Je dôležité uviesť správny variabilný symbol.

Newsletter

O zľavách a výpredajoch informujeme e-mailom.
Pre odberateľov pripravujeme aj rôzne výhody;)