Ochrana osobných údajov

Osobné údaje, ktoré nám poskytnete pri zákazníckej registrácii, alebo v priebehu nákupného procesu či pri prihlásení k odberu newslettera sú pre nás veľmi dôležité a len vďaka týmto osobným údajom Vám dokážeme zaslať tovar, ktorý ste si vybrali a bude Vám robiť radosť každý deň.

Rovnako tak, je pre nás dôležitá ochrana Vašich osobných údajov, ktoré využívame iba na komunikáciu s Vami, na odosielanie informácií o stave objednávky, alebo odoslanie newslettera s tipy na najzaujímavejšie ponuky nášho e-shopu www.silvertime.sk.

Osobné údaje, ktoré od Vás získame, nebudú bez Vášho predchádzajúceho súhlasu poskytnuté tretím osobám ani iným subjektom a budeme s nimi nakladať v súlade so zákonom č. 101/2000 Zb. O ochrane osobných údajov.

Ako naši zákazníci, ktorých si veľmi vážime, máte samozrejme možnosť kedykoľvek požiadať o zmenu alebo vymazanie svojich osobných údajov z našej databázy na telefónnom čísle +420 777 773 443, prostredníctvom e-mailu obchod@silvertime.cz, ak ste registrovaným zákazníkom, potom je zmena možná v sekcii Váš účet alebo písomne na adrese: SILVERTIME, sro, Komenského 389, Třinec 739 61, Česká republika.

Zároveň by sme Vás radi informovali o tom, že po uskutočnení objednávky bude odovzdaný e-mail zákazníka spoločnosti Allegro Group CZ, s.r.o. pre zaslanie hodnotiaceho dotazníka v rámci služby "Overené zákazníkmi". Na uvedenú e-mailovú adresu bude v priebehu 10 dní od nákupu zaslaný odkaz na dotazník, v ktorom môžete ohodnotiť kvalitu služieb a produktov, s čím kupujúci výslovne súhlasí.

Budeme radi, ak dotazník, vyplníte a podelíte sa tak s ostatnými kupujúcimi o Váš názor na nás a prístup našich zamestnancov k Vám a Vašej objednávke. V prípade, že ste s nami neboli spokojní, prosím povedzte o tejto situácii najprv nám a my sa pokúsime vyriešiť všetko vo Váš prospech, pretože každý problém má riešenie.

Newsletter

O zľavách a výpredajoch informujeme e-mailom.
Pre odberateľov pripravujeme aj rôzne výhody;)